Genelİş

Digiland.net.tr , Kurumsal Hosting Ve Alan Adı

Sektördeki konumu nedir?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere tanıtım makalesi yazacağım, tanıtım makalemizde geçen firma aslında bağlı olduğumuz , yani ortak çalıştığımız bir firmadır, yoksa ben size güvenilirliği %100 olmayan paylaşımlarda asla bulunmam.

info@ihsanhamurcu.com veya info@digiland.com.tr – – > Sipariş Kanalı & ek soru için..

Kurumsal Bilgilerimiz;

Digiland® Yazılım ve Bilgi Teknolojileri.
V.Dairesi: Ereğli V.D.
Vergi No: 6860644017
Digiland® BTK Tarafından yetkilendirilmiş, yer sağlayıcı kuruluştur

Odak Konumuz  “Digiland” adı verilen firmamız bir;  KURUMSAL HOSTİNG & ALAN ADI satış platformudur.

Peki nedir bu KURUMSAL HOSTİNG & ALAN ADI ? hiç bir bilgimiz yok, bize böyle bir olaydan söz edilmedi, diyorsanız kısaca size bahsedeyim;

Kurumsal hosting, özellikle işletmetlerin internetteki varlıklarını oluşturabilmesi ve web sitesi ve e-posta yönetimini ihtiyaçları doğrultusunda, kesintisiz olarak karşılamaları için özel olarak optimize edilmiş web barındırma hizmetidir. İşletmenizin web ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve ekonomik hosting paketlerimize gözatın.
Domain (Alan Adı) ,
Alan adları, web sitenizin internetteki açık adresi gibidir. Web sitenizi ziyaret etmek isteyen kullanıcılar, bu adresi tarayıcıya yazarak web sitenize ulaşır. Bu nedenle bir web sitesi açmak için ilk yapılması gereken domain kaydetmektir. İşletmenize uygun fiyatlara sahip , ekonomik alan adı platformuna gözatın.

Piyasada bulunan bir çok hosting firmasında ne yazıkki destek probleminiz oluyor, çoğu zaman verileriniz kayboluyor ve müdehale edilmesi bazı zamanlarda ayları buluyor. Sizde bu süreç zarfında yaralanmış bir firma olarak yayın hayatı mücadelesi vermek zorunda kalıyorsunuz.

Biz DİGİLAND olarak  BİREYSEL müşterilere nazaran KURUMSAL  müşterilerimize destek vermek için çabalıyor, bunun için gece gündüz sizinle irtibat etmek istediğiniz saatlerde bilgisayarlarımızın başında işletmenizin tüm MAİL sorunları ve BİLGİ paylaşımlarını destekliyoruz.

Digiland®; Bir site için, alan adı tescili, tasarım ve hosting aşamalarında gösterdiği özeni, sitenin tasarımını tamamlayıp, yayına başlamasından sonraki süreçte de gösterir. Ziyaretçi trafiğinin artması için gerekli çalışmaları, sitenin belirlenen arama motorlarına kaydedilmesi ve üst sıralarda yer alması için gerekli güncellemeleri tam ve zamanında yapılması çalışmalarını hassasiyetle yürütmekteyiz.

Web sitelerinin arama motorlarında olduğu kadar Sosyal Ağlarda ve Reklam verilen platformlarda da başarılı olması için tüm bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz için kullanırız.

Digiland®, hazır tasarım ve yazılımlarda kısa vadeli çözümler üretmek yerine yenilikçi bir bakış açısıyla her müşteriye özel, istek ve ihtiyaçlarına göre projelendirilmiş web siteleri hazırlıyor ve dolayısı ile mutlu müşteriler elde etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

HostingAlan AdıSunucuMail Server ve bir çok sektörde en iyi ve en kaliteli kurumsal hizmetleri sunmayı amaçlıyor ve bu yolda ilerliyoruz. Sadece kurumlara hizmet veriyoruz çünkü kurumların ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve bunu giderebilecek bilgi ve donanıma sahibiz. Tüm müşterilerimiz ile özel olarak ilgileniyor ve tüm sorunlar karşısında hızlı çözümler üretiyoruz.

Bizi daha detaylı tanımak isterseniz ofisimize kahve içmeye bekliyoruz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir