Genel

Her gece

En büyük hatamsın benim,

‘Her gece bıkmadan  duvarlara seni anlatıp beraber ağlıyoruz, sana ağlıyoruz, senin beni hiç görmeyişine ağlıyoruz. Sonra bir şarkı başlıyor bütün anılar özleniyor, tam o anda sadece senin yanımda olman gerekiyor. Bir tek sana ihtiyaç duyuyorum.

Fotoğraf paylaşıyorsun biliyorum benden daha iyi görünümlü, eminim benden daha iyi konuşuyordur ve belki de sevgisini daha çok dışarı vuruyordur.
Ama bil ki benden daha çok sevemez kimse seni benim kadar. Çirkinim, giyinişime önem vermiyorum, fazla konuşmuyorum, belki de safım.

Ama aklından çıkarma şunu dış güzellik gerçekten önemli değil. Bazen durup dururken neden bu kadar acımasız oluyor hayat diye düşünüyorum. Benim sevdiğim insan bir başkasının yanında sevilmiyor. Beni seven insanı ben sevmiyorum. Oysa ben senin yanında olsam da tüm dünyaya karşı gelsek. Beni senden başka kimse sevmese. Sen yanımda olsan da başka hiç kimse olmasa. Ah sevdiğim seni tanımayanlar aşkı yalan zannediyor. Seni senden de çok sevdiğimi bilmiyorlar. Bilmiyorum anlıyor musun içimdekini ama tarif edemeyeceğim bi duygu işte. En büyük hatamsın benim, işlemekten bıkmadığım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir