Sosyal MEDYA

MedyaBayim Bot Siparişi Sorunu

Merhaba, Bugün ŞikayetVar’da konu olan MEDYABAYİM hakkında bir içerik yayınlayacağım.

Piyasada bu şekilde gezen, iş yapan bir çok yan sanayi firma var ve siz bu firmalar tarafından dolandırılıyorsunuz işte bu da onlardan biri ve sizlerin görüp okuması bu tür firmalardan alışverişe gitmemeleri için şuraya bir not şeklinde açıklamamızı bırakıyor konuyla sizi baş başa bırakıp çıkıyoruz.

Merhaba Alt ve Üst etikete konu ettiğim firmadan 2020-01-06 tarihi saat 20:34:46 sularında yabancı [bot] takipçi siparişi verdik. Açıklamasında 0-15 dakika yazan takipçi seçeneğini işaretledik, firmaya inisiyatif sunarak 0-15 dakika süresince rahatsızlık vermedik, aktarım süreniz neden 15 dakika yazıyor da 2 saat olmasına rağmen gelen giden yok hala demedik, demek ki dememiz lazımmış insanlık yaramıyormuş.

Sonra Firmanın Webmaster Forumu vb… Diğer sitelerde vermiş olduğu ilan ve kendi yapmış olduğu açıklamalarda ucu açık bir şekilde [Tahmini Düşüş: %100‘ü Düşebiliyor. Servis yurt dışı kaynaklıdır. Bot olduğu için hepsi silinebilir, lütfen bunu düşünerek kullanın. Bu servisi, piyasada hiç servis olmamasından dolayı açıyoruz] diyor lakin bu düşüşün süresi saati Herhangi bir sınırı eklenmiyor.

Yani desene bugün 1000 kişi aktarsan akşam saatlerinde 1 kişi kalabilir? Sonuçta biz bunun zaten kalıcı değil geçici olduğunu biliyoruz.

Şöyle bir sorunumuz var;
1-) firma bize 15 dakika deyip 2 saat sonra işleme başladı, olsun kalabalıktır sistem yoğundur dedik ses etmedik,

2-) Firma aktarım esnasında yükselmesi gereken bot hesaplar birden bire düşmeye başladı, ve bu düşme süreci bildirildiğinde bize ” aktardığımız botlar gidecekti zaten ” demedi üzerini örtmek için sadece görüntü vermek amaçlı bize, gecikmeden kaynaklı düzelecektir aktarım bitince. Deyip kalitesiz bot takipçilerinin üzerini örtmeye çalıştılar.

3-) 15 dakika yerine 5 saat süren aktarım 10bini görünce sabaha 7bin olan hesap akşam saatlerinde 5 bine sonrasında 2 bine düşerek görüntüsünü hızla yitirmiş olup, söylemiş olduğumuzda üzerinden 2 gün geçmiş diyerek cevapla bizi baş başa bırakıp Çözüm yoluna gitmemiştir.

Sosyal Medya adı altında başlatılan dolandırıcılık üzerine kurulu bir firmadır kendisi ve gerekli haklarımızı hem internet, Şikayetvar hem de Adalet üzerinden yürüterek faal durumlarını yasaklamaya adım atacağız.

Verdiğiniz hizmetin arkasında duramıyorsanız hizmet vermeyeceksiniz.
İnsanları kandırmanın hiçbir mantığı yok, madem böyle bir sorunun var hepsinde saatinide – gününüde bildirmek zorundasın. Düşebilir bilemiyorum demeyeceksin, bana gelen müşterilerin hepsi aldığı dakika boş hesapla karşı karşıya kalabilir diyeceksin!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir